top of page

Yapı Blokları

Pisa Kulesi/İtalya Montessori oyuncak seti, bebeğinizin/çocuğunuzun motor becerilerini, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olacak mükemmel bir ahşap oyuncaktır! İstiflenebilir yapı taşlarının kavranması kolaydır ve küçük eller için mükemmeldir. El yapımı Noobuu oyuncakları farklı şekil ve boyutlarda olup denge oyunları, evler, köprüler ve daha fazlasını inşa etmek için sonsuz olanaklar sunar. Ürünle birlikte verilen pamuklu çanta oyuncaklarınızı her zaman yanınızda taşımanıza yardımcı olur ve Pisa Kulesi/İtalya seti bebeğinizin/çocuğunuzun odasında ev dekorunun bir parçası olarak veya benzersiz bir doğum günü hediyesi olarak kullanılabilir.

 

Pisa Kulesi Orta Çağ'da önemli bir Akdeniz limanıydı. İnşaatına 1173 yılında Pisa'da başlanmıştır. Eğik kule, Cenova ve Venedik'e rakip olarak Pisa'nın gücünün ve zenginliğinin bir sembolü olarak inşa edildi. Zaman içinde Pisa'nın sembolü haline gelmiştir. Pisa Kulesi, İtalya'nın kuzeyindeki Pisa kentinde Piazza Del Miracoli'de (İtalyanca Mucizeler Meydanı) yer almaktadır Bu bilgiler ve çok daha fazlası oyuncağı tanıtan broşürde sizleri bekliyor.

Ürün Özellikleri

- Montessori yöntemine uygun

- Bebeğiniz ve çocuğunuz oyuncağı kolayca kullanabilir

- Çocuk oyunları ve aktiviteleri için yeni fikirler sunar

- Oyun odanız veya kütüphaneniz için şık ve sade tasarım

- Ekolojik malzeme (toksik olmayan)

- Fotoğraftaki araba, gemi, otobüs pakete dahil değildir

- Puzzle kutusu (25x20cm h3cm); yapıyı tanıtan broşür (A4), pamuklu oyuncak çantası (20x30cm) ve 8 yapı taşı parçası içerir.

Pisa Kulesi | İtalya

Dünya'yı Noobuu ile keşfet!

Yapı blokları, ağaçlar, mantarlar ve hayvan figürleri gibi daha fazla 

montessori oyuncakları için...

bottom of page