top of page

Yapı Blokları

Size heyecan verici bir haberimiz var! Tarihi ve etkileyici İstanbul Oyuncak Müzesi'nin en özel köşklerinden birinin oyuncağını, müzeye özgü bir oyuncak olarak sunuyoruz.

 

Noobuu, mimari yapıları oyuncaklara dönüştürmek için çalışan ve tasarım oyuncaklar üreten bir markadır. İstanbul Oyuncak Müzesi'nin köşkünün minyatür versiyonunu sunarak, sizin de kendi yapılarınızı tasarlamanıza ilham vermek istiyoruz. Bu oyuncakla, tarihi ve mimari yapıları keşfetmek ve hayal gücünüzü kullanarak kendi tasarımlarınızı yaratmak için büyük bir fırsatınız var. Bizim amacımız, sizlere bu özel tasarımla ilham vermek, hayal gücünüzü harekete geçirmek ve kendi yapılarınızı tasarlamanızı sağlamaktır. Yaratıcılığınızın sınırı olmadığını unutmayın ve bu harika oyuncakla, kendi tasarımlarınızı yapmak için harekete geçin.

Bu özel oyuncak, İstanbul Oyuncak Müzesi'nin kendine özgü bir parçasıdır. Bu ürüne ulaşmak istiyorsanız buradan erişebilirsiniz. ETSY'deki mağazamızda ise bu özel oyuncak gibi "kendi oyuncağınızı tasarlamak" hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

İstanbul Oyuncak Müzesi 23 Nisan 2005 yılında Belgin Akın ve şair/yazar Sunay Akın tarafından kurulmuştur. 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerinin sergilendiği müze tarihi bir köşkte konumlanmıştır. Sunay Akın’ın 20 yılda 40’ı aşkın ülkedeki antikacılardan ve açık arttırmalardan satın aldığı oyuncaklarla kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi dünya tarihini daha eğlenceli, daha akılda kalıcı bir öğrenme yöntemi ile ziyaretçilere sunmaktadır. İstanbul'da pek çok çocuğun hayranlıkla baktığı, hemen her yetişkinin "ah, benim de bu oyuncağım vardı!" dediği İstanbul Oyuncak Müzesi, eski bir aile konağından esinlenerek tasarlandı.

 

Noobuu oyuncakları en kaliteli ahşap malzemeler kullanılarak ve tek tek el işçiliği ile üretilmektedir. Ürünlerimiz size ve sevdiklerinize eşsiz bir oyuncak deneyimi sunacaktır. El yapımı Noobuu oyuncakları, denge oyunları, evler, köprüler ve daha fazlasını inşa etmek için sonsuz olanaklar sunan farklı şekil ve boyutlarda gelir. Ürünle birlikte verilen pamuklu çanta, oyuncaklarınızı her zaman yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Etsy'deki ürün sayfamızda özel oyuncak tasarımlarımızı keşfedin ve hayal gücünüzü serbest bırakın!

Ürün Özellikleri

- Montessori yöntemine uygundur
- Bebeğiniz ve çocuğunuz oyuncağı kolayca kullanabilir
- Çocuk oyunları ve aktiviteleri için yeni fikirler sunar
- Oyun odanız veya kütüphaneniz için şık ve sade tasarım
- Ekolojik malzeme (toksik olmayan)
- Fotoğraftaki araba, gemi, otobüs pakete dahil değildir
- Puzzle kutusu (25x20cm h3cm) içerisinde; yapıyı tanıtan broşür (A4), pamuklu oyuncak çantası (20x30cm) ve tasarlanan yapıya göre parça sayısı belirlenecektir

İstanbul Oyuncak Müzesi 
| Türkiye

Dünya'yı Noobuu ile keşfet!

Yapı blokları, ağaçlar, mantarlar ve hayvan figürleri gibi daha fazla 

montessori oyuncakları için...

bottom of page